משלוח מהיר תוך 1-4 ימים
האתר שלנו בהרצה





3,099.00 ₪ – 3,299.00 ₪טווח מחירים: 3,099.00 ₪ עד 3,299.00 ₪
Samsung Galaxy S25 Edge - הדק ביותר, המתקדם ביותר
שילוב מושלם של עיצוב פרימיום עם מסגרת טיטניום חזקה, מסך Dynamic AMOLED 2X בגודל 6.7" וקצב רענון 120Hz, מעבד Snapdragon 8 Elite for Galaxy, 12GB RAM ומצלמה ראשית 200MP. כולל Galaxy AI, סוללה 3900mAh עם הגנת IP68 ומערכת הפעלה Android 15 עם One UI 7.
| מצלמה קדמית | 12MP |
|---|---|
| מצלמה ראשית | 200MP (f/1.7) OIS + 12MP Ultra Wide |
| זום מצלמה אחורית | דיגיטלי עד x10 |
| צילום וידאו | 8K@30fps |
| מהירות מעבד | עד 4.47GHz |
|---|---|
| מספר ליבות | 8 ליבות |
| סוג מעבד | Snapdragon 8 Elite for Galaxy |
| עומק צבע | 16 מיליון צבעים |
|---|---|
| קצב רענון מרבי | 120Hz |
| רזולוציה | 3120 x 1440 (Quad HD+) |
| גודל מסך | 6.7 אינץ' |
| טכנולוגיית מסך | Dynamic AMOLED 2X |
| קיבולת סוללה | 3900mAh |
|---|---|
| זמן סוללה מקסימלי | עד 24 שעות |
פשוט ומרשים – הכירו את Galaxy S25 Edge. עיצוב פרימיום מלוטש עטוף במסגרת טיטניום חזקה עם מסך סוחף, מצלמה מתוחכמת ועכשיו גם עם פרופיל דק במיוחד לאחיזה נוחה יותר.

Galaxy S25 Edge מוגן במסגרת טיטניום קלה, עם זכוכית תצוגה מחוזקת עם Corning® Gorilla® Glass Ceramic 2 להגנה עוצמתית ודירוג IP68. המכשיר לא רק אטום ללחות אלא גם עמיד לאבק.
השלימו את המשימות שלכם בצורה חלקה מבלי שתצטרכו לעבור בין אפליקציות שונות. פשוט לחצו לחיצה ארוכה על מקש הצד כדי לומר ל-Google Gemini מה אתם צריכים, בשפה טבעית, והוא ידאג להכל בפעולה אחת.
קבלו עדכונים מותאמים אישית לאורך כל היום מ-Now Brief החדש. התחילו את הבוקר שלכם עם סקירה של היום שלפניכם, כמו בדיקת ה-Energy Score האחרון שלכם ותזכורות ללוח זמנים עמוס.

סננו רעשי רקע בלתי רצויים בסרטונים שלכם עם Audio Eraser והפכו אותם לסרטונים איכותיים שתרצו לשתף. Galaxy AI מכוונת במדויק את השמע שלכם באמצעות התאמה של סוגי סאונד שונים.
מצלמה ראשית 200MP עם ייצוב אופטי OIS, מצלמה רחבת-זווית 12MP, ומצלמה קדמית 12MP. צילום וידאו ברזולוציית 8K ב-30fps, זום דיגיטלי עד פי 10 וצילום ב-10bit HDR משופר. תצלמו סרטוני לילה רועשים פחות, חדים יותר.

המצלמה של Galaxy S25 Edge מצוידת במנוע משודרג עם מודעות לאובייקטים שיכול להתאים עצמו לסביבות תאורה שונות. צלמו גוונים וטקסטורות של עור ממש כמו שהעיניים רואות.
מעבד Snapdragon 8 Elite for Galaxy – ערכת השבבים בהזמנה שעוצבה באופן ייחודי ל-Galaxy. מספקת ביצועים מהירים, רינדור קרניים בזמן אמת ואופטימיזציית Vulkan לחוויית משחק חלקה וסוחפת.
מסך Dynamic AMOLED 2X בגודל 6.7 אינץ' עם רזולוציית QHD+ וקצב רענון דינמי של 1-120Hz. טכנולוגיית ProScaler מובנית מעניקה חוויית צפייה ברזולוצייה גבוהה באמצעות עיבוד אלגוריתם בינה מלאכותית.
בזכות טכנולוגיית mDNIe פורצת דרך המובנית בתוך ה-AP הייעודי ועם אופטימיזציית תוכנה, זמן השימוש בסוללה של Galaxy S25 Edge מתאים לשעות רבות של צפייה בווידאו. סוללה של 3900mAh עם טעינה מהירה 25W וטעינה אלחוטית.
קבלו גישה ישירה להתראות Now Brief שלכם, למוזיקה, לטיימר ועוד מ-Now Bar חדש לגמרי מבלי שתצטרכו לשחרר את נעילת הטלפון.
המכשיר מגיע אליכם צרוב במכשיר עם סינון הדרן הכשר – הכל מוכן לשימוש מיידי. הסינון מאושר על ידי ועדת הרבנים של "לענייני תקשורת" ומעניק שקט נפשי אמיתי לשימוש על פי ההלכה. אין צורך בהתקנה נוספת – הכל מסודר ומוכן לשימוש מייד עם הגעתו אליכם. אחריות: כשר סייל – משווק רשמי של הדרן.
אנו עושים מאמץ לספק את ההזמנות במהירות, בזהירות ובשירות מקצועי.
אפשרויות משלוח:
משלוח עד הבית – בעלות של 49.90 ₪
ההזמנה תסופק לכתובת שנמסרה בעת הרכישה, בהתאם לזמני האספקה המקובלים.
משלוח אקספרס תוך 24 שעות – בעלות של 130.00 ₪
שירות מהיר במיוחד ליעדים הנמצאים בין נתיבות לצפת בלבד, בכפוף לאישור הזמנה בשעות הפעילות ולזמינות השליחים.
יש לנו הצעה מיוחדת בשבילך!